تجهیزات جانبی کنفرانس

هیچ محصولی یافت نشد.

لوازم جانبی کنفرانس

راهنمای انتخاب لوازم جانبی کنفرانس

برای برگزاری یک کنفرانس به چه چیزهایی نیاز دارم؟ این سوالی است که اغلب ارگان‌ها، ادارات و مراکز آموزشی بارها با آن برخورد کرده‌اند چون لوازم جانبی کنفرانس در انواع متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شود و مدل‌های متنوعی دارد. برای انتخاب تجهیزات جانبی کنفرانس باید قبل از هر چیز به سالنی که می‌خواهید کنفرانس را در آن برگزار کنید، توجه کنید. شاید بپرسید این توجه باید به چه شکلی باشد؟ برای پاسخ به این سوالات مقاله زیر را بخوانید تا علاوه بر آشنایی با تجهیزات جانبی کنفرانس بتوانید محصولات کارآمدی را انتخاب کنید و یک کنفرانس عالی و پرفکت را برگزار کنید.

تجهیزات جانبی کنفرانس
انواع لوازم جانبی کنفرانس

انواع لوازم جانبی کنفرانس

برای برگزاری یک کنفرانس، فراهم کردن لوازم جانبی اولین گزینه‌ای است که باید به سراغش بروید. تجهیزاتی که شما برای برگزاری یک کنفرانس به آن نیاز دارید به صورت کلی عبارت است از:

· سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس با امکاناتی از قبیل ذخیره محتوای جلسات کنفرانس، رای‌گیری، ترجمه همزمان و موارد مشابه امکان برگزاری جلسات هوشمند را برای ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها فراهم می‌کند. تجهیزات کنفرانس شامل میکروفون‌ها، تجهیزات مربوط به تغذیه برق و کابل کشی است. استفاده از سیستم‌های صوتی با کیفیت برای ایجاد صدای واضح در کنفرانس جز حیاتی‌ترین و ضروری‌ترین تجهیزات سیستم کنفرانس است.

· دوربین‌های اتوماتیک و تجهیزات ضبط و پخش ویدیو

پخش تصویر به صورت آنلاین یا ضبط جلسات و استفاده از ارتباطات آنلاین با سایرین امروزه به یک روش مرسوم در کنفرانس‌های علمی و مطبوعاتی تبدیل شده است. دوربین‌های اتوماتیک و تجهیزات ضبط و پخش ویدیویی امکان برقراری ارتباط آنلاین، ضبط جلسات و ردیابی افراد در جلسات را فراهم می‌کند.

· سیستم صوتی جانبی

بلندگو و میکروفون یار فراموش نشدنی کنفرانس‌ها هستند که برای داشتن صدای واضح و پخش صدای بهتر سخنران مورد استفاده قرار می‌گیرند. در کنفرانس‌ها معمولا از میکروفون‌های دستی استفاده می‌کنند.

· آکوستیک

در سالن‌های کنفرانس سکوت و نداشتن صدای مزاحم حرف اول را می‌زند. به همین خاطر برای کنترل صدا و جلوگیری از بازتاب ورود و خروج صدا در اتاق، سالن را آکوستیک می‌کنند.

· سیستم نورپردازی

برای ایجاد یک فضای مناسب و دلنشین در سالن کنفرانس و همایش‌ها نورپردازی نقش حیاتی دارند. در کنفرانس‌های رسمی و پایگاه‌های خبری که معمولا از تلویزیون هم پخش می‌شود وجود یک سیستم نورپردازی از نان شب هم واجب‌تر است.

لوازم جانبی کنفرانس
خرید تجهیزات جانبی کنفرانس

نحوه انتخاب لوازم جانبی کنفرانس

برای خرید لوازم جانبی کنفرانس قبل از هر چیز باید به سراغ انتخاب محصول موردنظر بروید. انواع میکروفون‌ها، سیستم‌های صوتی و سیستم‌های نورپردازی در بازار وجود دارد که شما باید مطابق با سالن موردنظر و کارایی مورد انتظارتان یک یا چند مدل از این محصولات را انتخاب کنید. در هنگام انتخاب تجهیزات برای سالن‌های کنفرانس به موارد زیر توجه کنید:

· کیفیت لوازم جانبی کنفرانس

یکی از مواردی که باید هنگام انتخاب محصولات جانبی کنفرانس به آن توجه کنید، کیفیت لوازم است. هر چقدر لوازم با کیفیت‌تری را خریداری نمایید به نفعتان است چون دوام و ماندگاری آن بالاست و زود خراب نمی‌شود.

· تطابق تجهیزات با سالن کنفرانس

اصولی که در طراحی و انتخاب تجهیزات برای سالن کنفرانس باید در نظر گرفته شود، شامل ترکیب و تنظیم صحیح هر یک از تجهیزات است به گونه‌ای که باعث بهبود کارکرد جلسات و ایجاد فضای مناسب برای شرکت‌کنندگان شود.

· تعداد سیستم‌های صوتی مورد نیاز در سالن

یک سالن کنفرانس بزرگ نیازمند سیستم‌های صوتی قوی و تعداد بالایی برای انتقال صدا است ولی کنفرانس‌های کوچک با افراد کم نیازمند به میکروفون‌های کمتری است. کیفیت انتقال صدا در سیستم‌های صوتی در فضاهای کوچک اهمیت چندانی ندارد.

· اتمسفر و نیازمندی‌های کنفرانس موردنظر

سیستم‌های صوتی، نمایشگر و مانتیور تاشو، اسپیکر، دوربین کنفرانس و تجهیزات ویدیویی محصولاتی است که افراد برای برگزاری کنفرانس به آن نیاز دارند. برخی کنفرانس‌های محرمانه و درون سازمانی فقط نیازمند سیستم صوتی برای انتقال صدا هستند ولی کنفرانس‌های مطبوعاتی حتما به سیستم تصویر نیاز دارند.

نتیجه‌گیری

برای انتخاب لوازم جانبی کنفرانس قبل از هر چیز با کارشناسان مشورت کنید. راه‌اندازی یک سیستم کنفرانس به این راحتی نیست و شما باید مطابق با نیازمندی‌های کنفرانس و سالن موردنظرتان تجهیزات را انتخاب کنید. گاهی با یک انتخاب غلط شما در برگزاری کنفرانس موفق نخواهید شد. برای برگزاری یک کنفرانس موفق و خرید تجهیزات جانبی کنفرانس با کیفیت بالا با کارشناسان سایت اکوسید تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. این سایت سالهاست در زمینه عرضه و فروش تجهیزات لازم برای برگزاری یک کنفرانس خوش درخشیده است و دارای سابقه بالایی در این زمینه است.

09354560878

×

 

سلام !

برای چت کردن در واتس اپ یکی از مخاطبین زیر را کلیک کنید

×